Shitet Sprinter 416 vit prodhimi 2001 22+1 vende

19 000 EUR

Shitet nga: SAIMIRI 01 Pri 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
416

Shitet Sprinter 416 vit prodhimi 2001 22+1 vende me letra te paguara per 1 vit ne gjendje te perkryer estetike dhe motorrike xhenerike kondicioner para mbrapa sobe frigorifer tv dvd microfon frena elektrike bagazh te bollshem cmim 19000€€€Ero per cdo informacion me kontaktoni ne nr e tel 0682041571 &0685089200
SAIMIRI
0685089200
Leaflet
Në fillim