Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 416

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 416 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 22:29 ,

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 17:09 ,

karrotrec sprinter 416 cdi 2.7 naft automat super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 16:05 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 19:20 ,

Shitet okazjon

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 14:51 ,

Shitet sprinter

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 08:24 ,

Shitet sprinter

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 19:36 ,

Shitet okazjon

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 18:18 ,

Shitet Sprinter autobuz 416

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 23:44 ,

Sprinter

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Mar 16:06 ,

okazion

12 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 13:13 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 20:31 ,

Shitet Mercedes-benz 416

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Shk 14:42 ,

Mercedes Benz 416

10 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 13:35 ,

Mercedes Benz 416

10 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 06:39 ,

Shitet sprinter 416 OKAZION

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 21:00 ,

Shitet furgon pa letra

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 12:22 ,

Okazion SPRINTER 412

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 21:30 ,

U shit

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 12:41 ,

OKAZJON

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Dhj 09:49 ,

shes sprinter 416

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 20:13 ,

Shitet furgon 410D Okazion

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Nën 19:09 ,

Shitet furgon mercedes benz

4 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 06:36 ,

Sprinter 416

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Nën 12:13 ,

shitet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 09:38 ,

Sprinter 416 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Sht 20:00 ,

Shitet Sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 19:47 ,

Furgon malli dipiogom sprinter

97 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 11:56 ,

Mercedes-Benz Fugon

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 21:37 ,

fugon sprinter

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 09:11 ,

Sprinter 416 CDI

17 000 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Gush 17:43 ,

Minibus

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
22 Korr 21:15 ,

Shitet Autobuz SETRA 415-she

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 16:18 ,

Shitet Furgon pasagjeresh 409

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 14:36 ,

Sprinter 414 dopio gom

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Qer 22:46 ,

Mercedes Benz Sprinter 416 Super Gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 11:15 ,

Shitet sprinter 412

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
24 Maj 20:26 ,

Sprinter 412

8 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Maj 08:48 ,

Sprinter 416

8 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Maj 15:13 ,

Mercedes Benz Fugon

15 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 17:57 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Pri 14:22 ,

Sprinter 616

18 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Pri 16:23 ,

Mercedez- Benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 19:06 ,

Mercedez Benz Sprinter 416

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Mar 16:37 ,

Sprinter 416 19+1

11 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 11:03 ,

Mecedez benz Sprinter 416

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 17:29 ,

Genti

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Shk 18:28 ,

Sprinter 412

8 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 22:01 ,

Supersprint 2005

13 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 11:46 ,

Sprinter 416

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 416 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Fugon 4x4 Kamioncin Sprinter 316 Sprinter 2005 Sprinter 412 Autobus Sprinter 515 Pasat 416 518 Sprinter 313 Mercedes Sprinter 416 kamioncine Fugon malli 410 Ford Autobuz Sprinter 318 sprinter malli sprinter 616 Karoatrec 411 kamiocin kamjocin Sprinter 416 cdi Sprinter kamiocin w211 Motorr 410 autobot sprinter ne shitje Minibus Mer E 413 Sprinter Kamjon Sprinter 418 makina ne shitje Kamioçina Mercedes benz 4x4 Ford tranzit Mercedez 407 audi a 4 2008 2010 mercedes benz 412 Mercedez 410 Peshkopi Sprinter 416 2006 Sprinter vetshkarkues Kend divanesh Vario 814 kamioncina iveko Kamioçina sprinter Furgon sprinter per pasagjer kamjocin 313 418 vetshkarkues Kamionçina Sprinter 616 cdi vario 818 Vario 815 Kamjoncin vetshkarkues Sprinter 413 Mercedez 409 Mercedes benz mercedes benz sprinter Vario 618 shitet ose nderrohet mercedes Mercedes benz spirnter Jam duke kerkuar kamjoncin vetshkarkuse furra tharje Valv presioni pasqyra mercedes benz Sprinter 2005 kamjoncine mercedes autobot Vario 616 Jam duke kerkuar kamjoncin vetshkarkuse mercedez Jam duke kerkuar kamjoncin furra tharje ne kosove Fugon sprinter malli 412 shkoder amortizator sprinter Kamion Spriter malli mercedes benz sprinter Sprinter ne kosove Fugon sprinter 2005 Sprinder ne shitje ne kamez Sprinter m fugon spriter 416 malli pegradec shitje fugon spriter 416 malli pegradec mercedes benz 413 fugon Sprinter me kazan Sprinter 2005 kamjoncine e bardhe VolsvagenTrasport maxi 1,9 cadyy. Trasport maxi 1,9 cadyy sprinter 416 ne ahitje ne gjith ahqiperin Karrotrec mercedes sprinter pasagjersh. 27 vnde

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione