Ne gjendje te mir e (diskutushme)

7 500 EUR

Shitet nga: Klodi 12 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
Makina ne gjendje shum te mir drita kseno sensor shiu sensor parkimi para dhe pas dritat kthehen sipas timonit ne gjendje shum. Te mir brenda jasht pa as nje gervishje tapiceri e paster nuk ka nevoj per as nje sherbim letra te paguara per nje vit vaj filtra te gjitha goma te reja me pak fjal e shihni vet e gacme per cdo prov(e diskutushme)
Leaflet
Në fillim