Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 270 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 270 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet mercedez benz g klas

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kavajë

C clas 270

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kavajë

E clas 270cdi automat

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Qer 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Mercedes Benz E-270

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 09:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Vlorë

Shitet pa letra

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Qer 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Super okazion

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

C Class 270 Elegance

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

nderrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 08:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

C CLASS 270 CDI ELEGANCE OKAZION

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
07 Qer 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Vlorë

E clas 2.7 Naft alAutomat

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 19:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Skeni per tu pendu

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

Okazion!sprinter per shitje

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class w211 2.7 nafte

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 18:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

W211 look evo 270 Automat

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Qer 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Krujë

shitet ose ndrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class super gjendje 270 naft 263 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet c 270 viti 2003 ne gjendje perfekte motorrile

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

‼️ C CLASS NE SHITJE

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

shitet mercedez-benz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Berat

E270 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Berat

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Maj 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kavajë

Mercedes benz e class

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Përmet

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

c klass w203 portopagaz

27 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

SHITET BENZ E CLASS 270

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Mercedes Benz ML 270 viti prodhimit 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 08:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

miMercedes Benz ML 270

3 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 08:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Okazion gjendje shum e mir

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
13 Maj 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Mat

mercedes benx

1 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 10:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benx

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
11 Maj 09:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Shkodër

Shitet ML automat

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet e-class OKAZION !!

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 07:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

shitet e class 270

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 21:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM OKAZJON

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM OKAZJON

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI.SUPER OFERT

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM SUPER OKAZJON.

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM SUPER OKAZJON

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

BENX 270 CDI CMIM OKAZJON

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 12:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Mallakastër

Shitet parakolp W209 CLK 2.7

150 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Pogradec

270 manual + karel nderroen

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 02:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Berat

Mercedes Benz E270 Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Pogradec

Shitet Kove Eskavatori

3 000 LEK

05 Maj 17:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Ml 270

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 17:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Ml 270

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 13:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet benzi

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 270 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione