Mercedez benz 220 nafte

3 300 EUR

Shitet nga: Mercedez benc 220 nafte 31 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Benz c 220 nafte kamjo automat tip tronik +_-,
Me clima ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe xhenerike vaj e filtra te nderruar mobil . Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi
Mercedez benc 220 nafte
069 65 10 939
Leaflet
Në fillim