Mercedez benz 220

1 500 EUR

Shitet nga: Kristi 29 Maj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi ... Eshte gjendje perfekte me sherbime te sapo kryera.. Si vaj filtra etj.. Shum e mbajtur si nga jasht ashtu elle nga brenda ngjyra brenda eshte bluhe .. Kamjo sportive D300 motorri 220 i thjesht makina esht e gatshme per cdo lloj prove ... Kush eshte i intresuar per te bler ni makin klasike dhe te mbajtur tme kontaktoj faleminerit
Leaflet
Në fillim