shitet Kia Venga

7 500 EUR

Shitet nga: Arbri 01 Qer 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
Venga
Shitet Kia Venga 1.4 naft 2011 e sapo targuar me te gjitha dolumentat 124.000 km origjinale.
makina eshte ekonomike ne konsum dhe me te gjitha sherbimet e kryera. 0699408833
Në fillim