Okazion

1 100 EUR

Shitet nga: Geti 11 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
S-Coupe
Shitet hyundai 1.3 12 valvula gjendja shum e mire
0685503705 .. okazion sot dhe neser letrat deri ne tetor 2018 . Shitet sepse kam mar makin tjeter.. cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim