Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hyundai Të gjitha në Tiranë

Accent , 144
Atos , 64
Coupe , 85
Elantra , 37
Excel , 2
Galloper , 34
Getz , 126
Grandeur , 11
H-1 , 23
H 100 , 2
H 200 , 1
Lantra , 20
Matrix , 31
S-Coupe , 10
Santa Fe , 412
Santamo , 1
Sonata , 121
Terracan , 50
Trajet , 6
Tucson , 260
Veloster , 4
Veracruz , 4
i10 , 58
i20 , 40
i30 , 61
i40 , 8
ix20 , 2
ix35 , 61
ix55 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:00 Makina , Tiranë

Hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai i30 nafte 1.6 crdi viti 2008 euro 4

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI TUCSON AUTOMATIK KLIMA 2016

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:17 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai i20 AUTOMATIK KLIMA 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:04 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 1.7 EVGT 2017

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:29 Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE 2008 "automat"

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:45 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Santafe 2006 e blere ne Belgjike. 5500 disk

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:09 Makina , Tiranë

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

Shitet Hunday e blere me zero km

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:15 Makina , Tiranë

Hyundai, Elantra, 2011, Automat, Benzin.

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:32 Makina , Tiranë

Hyundai i 30

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:11 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:01 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Elantra benzin 2022

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:58 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai H12019

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:03 Makina , Tiranë

Okazion 1400 euro

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 Makina , Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

Shitet Hyunday Santa Fe 4 2.2 Diesel

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:52 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

03 Qer 18:49 Makina , Tiranë

Hyundai i 30

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI SONATA 2.0 GAZ

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 19:37 Makina , Tiranë

Hyndai sonata hybrid

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 19:04 Makina , Tiranë

Santa Fe 4x4 OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 16:35 Makina , Tiranë

Hyundai i 30

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 12:44 Makina , Tiranë

HYUNDAI GALLOPER 4X4

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 08:31 Makina , Tiranë

HYUNDAI VERACRUZE 2007 NAFTE MOTOR 2.99CC

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:53 Makina , Tiranë

HYUNDAI VERACRUZE 2007 NAFTE 2.997CC

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:50 Makina , Tiranë

**OKAZION**Hyundai Santa Fe 2006, 2.4 benzin/gaz, 2800 Euro

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 17:17 Dyqani Makina , Tiranë

Autoveture

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 13:55 Makina , Tiranë

Grand santafe

25 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Qer 13:54 Makina , Tiranë

Hyundai

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Qer 13:42 Makina , Tiranë

Hundai i40

16 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 22:04 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.0

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 13:42 Makina , Tiranë

Okazion

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

2014 - Hyundai Santa Fe 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:53 Makina , Tiranë

Shitet HYNDAI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 09:56 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe Benzine 2.7 Automatike Viti 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 09:28 Makina , Tiranë

Shitet Hyndai

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:46 Makina , Tiranë

SHITET HUYNDAI I30 ( PER ARSYE MOSPERDORIMI)

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Maj 14:52 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

34 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Maj 08:53 Makina , Tiranë

Hyundai i 30

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 01:05 Makina , Tiranë

Shitey hyundai tucson

37 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 20:24 Makina , Tiranë

Kerkoj ure per hyundai i30 2012 automatic 2012 1.6 crdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 14:37 Makina , Tiranë

Hyundai Tuckson Ose nderrohet

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 12:02 Makina , Tiranë

shitet

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 14:43 Makina , Tiranë

SANTA FE 2019, 2.0 Nafte

27 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 09:05 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione