FORD MONDEO 2.0 tdCi 2005 ( PA DOGAN )

1 000 EUR

Shitet nga: T.I 27 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
LEXO DERI NE FUND !!
FORD MONDEO
2005
2.0 tdCI
6+ R
PA DOGAN
268,196 KM
SAPO ARDHUN NGA GJERMANIA
POSEDON:
KLIME A/C FUNKSIONALE
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
KOMANDA NE TIMON
ULESE ME NXEMJE
GOMA THUAJSE TE REJA
CENTRAL
HOLLOGENKA
KUK PER TERHEQJE
SHUM I RUJTUM
QMIMI 1000€ FIKS
044506058
+38344506058
GJINDEMI NE KOSOVE / GJILAN
-------------------------------
VEREJTJE : VETURA KA PASKA TE DEMTUAR AUSPUHIN ...
AKT SHITJES SMUNDEM ME BO SEPSE VETURA NUK ESHTE NE EMRIN TIM
POSEDOJ LIBREZEN E VETURES
DHE KOPJEN E KARTES SE IDENTITETIT
Leaflet
Në fillim