Ford Focus 1.6 benzine/gaz me letra.

1 600 EUR

Shitet nga: Ford 27 Maj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus 1.6 benzine/gaz. Me taksa dhe koaluidim te sapo paguar, siguracion deri tetor 2017. Impianti nuk eshte ne leje qarkullimi.
Leaflet
Në fillim