Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Lezhë

Acura , 8
Aixam , 1
Alfa Romeo , 86
Alpina , 1
Audi , 684
Bentley , 2
BMW , 665
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 15
Chrysler , 13
Citroën , 104
Dacia , 2
Daewoo , 5
Daihatsu , 2
Dodge , 6
Fiat , 425
Ford , 675
GMC , 1
Honda , 14
Hummer , 5
Hyundai , 68
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 16
Jeep , 33
Kia , 29
Lada , 1
Lancia , 32
Land Rover , 113
Lexus , 1
Lincoln , 4
Maserati , 1
Mazda , 23
Mercedes-Benz , 2783
MG , 1
MINI , 12
Mitsubishi , 78
Nissan , 98
Opel , 372
Peugeot , 149
Piaggio , 1
Porsche , 22
Renault , 242
Rover , 16
Saab , 8
Seat , 39
Škoda , 38
Smart , 142
Ssangyong , 22
Subaru , 3
Suzuki , 25
Tata , 2
Tesla , 1
Toyota , 149
VW Volkswagen , 1280
Volvo , 28
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 00:29
Linku:
Makina , Lezhë

Nissan Navara per shitje ose nderrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 09:38 Makina , Lezhë

Shitet E class 270

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:17 Makina , Lezhë

Mercedes S400 Hybrid

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina , Lezhë

Toyota Auris

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:48 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi nafte letra sapo paguara kolaudim 2025

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi kamio manuale viti 21.12.2007

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Makina , Lezhë

Golf 6 2011 Okazion

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:22 Makina , Lezhë

C180 Benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:51 Makina , Lezhë

Audi A3 4800 EUR

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:48 Makina , Lezhë

Seat ibiza 1.9 tdi okazion

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:32 Makina , Lezhë

Range Rover Sport 2010

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:53 Makina , Lezhë

opel meriva 1.7 cdti

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:54 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi kamio manuale 6r super gjendje

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi lexo te dhenat

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Makina , Lezhë

okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Makina , Lezhë

okazion

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:57 Makina , Lezhë

Okazion BMW seria 3

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:54 Makina , Lezhë

Benz ML163 Automat 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:49 Makina , Lezhë

Golf 1.6sr manual

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 Makina , Lezhë

Bmw 320d 2004 (ndrrim)

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:46 Makina , Lezhë

Opel 1.3naft 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:34 Makina , Lezhë

C class

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:00 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine SHITET / NDRROHET

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 Makina , Lezhë

Shitet benzi 2003 look evo

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:00 Makina , Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:00 Makina , Lezhë

Shitet golf 4

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:00 Makina , Lezhë

Shes viton ne gjendje te shkelqyer...viti 2007..0685613129

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:35 Makina , Lezhë

Shitet Makina BMW 320

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:10 Makina , Lezhë

Opel vektra 1.9naft

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 10:31 Makina , Lezhë

Opel vectra 1.9 nafte manuale

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 Makina , Lezhë

shitet x5

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:31 Makina , Lezhë

Touran Automat 1.9

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 Makina , Lezhë

Mercedes c class

6 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:28 Makina , Lezhë

Audi A4 1.8turbo kabriolet (pjes)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 07:45 Makina , Lezhë

Kia carnival 2.9 turbo (pjes)

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:45 Makina , Lezhë

Ford ka (pjes)

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:42 Makina , Lezhë

Fiat punto benzin (pjes)

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:42 Makina , Lezhë

Fiat 1.3naft & 1.9jtd

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:42 Makina , Lezhë

Bmw Compakt & Bmw 530

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:39 Makina , Lezhë

Bmw E60 per pjes

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 23:16 Makina , Lezhë

SHITET

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 22:01 Makina , Lezhë

Shitet A klas 180 cdi letra 1 vit paguara kolaudim 2 vjet

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:28 Makina , Lezhë

Benz E-clas 99

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 20:02 Makina , Lezhë

Opel corsa 1.3 cdti

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 18:51 Makina , Lezhë

Bmw 730d

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 16:47 Makina , Lezhë

Turan 1.6 nafte e sa po ardh nga Gjermania

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione