Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Lezhë

Shitet apartament me super pamje ne Shengjin!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
28 Nën 03:16
Linku:
Makina , Lezhë

AUDI A5 SLINE

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Lezhë

Shitet apartament me super pamje ne Shengjin!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 23:02 Apartamente , Lezhë

Apartament 2+1 ne shitje ne Lezhe te Gurrat

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:06 Makina , Lezhë

SUZUKI GRAND VITARA 2008����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:06 Makina , Lezhë

MITSUBISHI COLT 1.2 2012����

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:06 Makina , Lezhë

AUDI A5 3.0 QUATTRO SAPO TARGUAR 2013����

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:06 Makina , Lezhë

MERCEDES A CLASE 180 AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:05 Makina , Lezhë

MINI COPER 1.6 2009 ����

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 21:47 Shtëpi , Lezhë

Shitet biznes + banes 400 m² rr. Lezhë - Shëngjin

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 21:23 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Lezhë

Skaf

110 000 LEK

Dje 21:22 Makina , Lezhë

Benz kompressor

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:21 Makina , Lezhë

Benz c200 bluefficent manual

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:17 Makina , Lezhë

Benz EVO automatic

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:11 Makina , Lezhë

Benz EVO

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 Makina , Lezhë

Golf Plus 1.9 automatic

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Apartamente , Lezhë

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 21:05 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Makina , Lezhë

AUDI A3 Quattro Ose Nderrohet

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Dje 20:21 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet Truall Per Ndertim

Dje 20:20 Ambiente biznesi Zyra , Lezhë

Ambiente Me Qera

Dje 20:20 Garazha, kioska dhe baraka , Lezhë

Shiten Kioska Durali

Dje 19:43 Makina , Lezhë

OKAZION cady 1.9 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 19:34 Makina , Lezhë

S 350 viti 2009

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:53 Makina , Lezhë

E220

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione