Shitet Ford focus C-max 1.6 benzin-gaz 2007

4 400 LEK

Shitet nga: Tani 14 Shk 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Shitet ford focus c-max 1.6 benzin-gaz i 2007.Makina disponon dokumenta te rregullta per 1 vit.E sapo targuar.Shume ekonomike dhe komode.Makina eshte ne gjendje super per cfardo lloj prove.Cmimi pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim