Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Elbasan

Aerostar , 3
B-Max , 4
C-Max , 132
Cougar , 6
Courier , 6
Crown , 2
Econovan , 1
EcoSport , 3
Escape , 6
Escort , 26
Excursion , 2
Explorer , 1
F 150 , 1
F 250 , 3
F 350 , 1
Fiesta , 604
Focus , 1084
Fusion , 94
Galaxy , 86
GT , 2
Ka , 57
Kuga , 44
Maverick , 8
Mercury , 1
Mondeo , 115
Mustang , 3
Puma , 2
Ranger , 5
Raptor , 1
Sierra , 1
S-Max , 29
Tourneo , 21
Transit , 135

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:06
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 21:13 Makina , Elbasan

❌Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz (pranoj edhe nderrim)❌

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:00 Makina , Elbasan

Ford foku

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Makina , Elbasan

Ford Kuga 2.0 tdci 4x4 Full options M.ndrrimi

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:57 Makina , Elbasan

Ford

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 Makina , Elbasan

Shitet Ford Galaxy

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:06 Makina , Elbasan

FORD/KUGA 2.0 TDCI 4MATIK /INDIVIDUAL MODEL - KM/ORIGJINALE

9 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Makina , Elbasan

FORD/KUGA 2.0 TDCI 4✖️4 INDIVIDUAL /EDITION

12 599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Makina , Elbasan

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 Makina , Elbasan

FORD FIESTA 1.6 TDCI--2014

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:03 Makina , Elbasan

�� Sapo ka Ardhur Ford Fiesta Ghia Manual 2004 Benzine 1.6

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Makina , Elbasan

Ford S-Max 2.0 nafte manual

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 Makina , Elbasan

Ford fusion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:23 Makina , Elbasan

Shitet ford 2010 benzine&gaz

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:18 Makina , Elbasan

Ford

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Elbasan

Shitet ford fiesta 1.4 nafte okazion

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Elbasan

OKAZION Ford Focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Makina , Elbasan

OKAZION Ford Fiesta

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:10 Makina , Elbasan

SHITET FORD FOCUS TITANIUM 2010 MANUAL 1.6 DIESEL

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 Makina , Elbasan

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:53 Makina , Elbasan

Ford Fokus / 1.6 Benzin Gaz / 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:24 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 Makina , Elbasan

okazion

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:06
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:55 Makina , Elbasan

FORD GRAN-C MAX 2013 2.0 NAFT (NDERROHET)

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:58 Makina , Elbasan

Okazion Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2010 Super Gjendje

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:17 Makina , Elbasan

C-Max 1.6 Nafte 2008

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:51 Makina , Elbasan

Ford fiesta Benzin gaz (ME NDERRIM)

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:35 Makina , Elbasan

Okazion

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 13:33 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 2010 Benzin Gass

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 12:21 Makina , Elbasan

Shitet Ford Focus Titanium 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 13:15 Makina , Elbasan

Ford fokus 2008

4 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 08:59 Makina , Elbasan

Shes makine Ford Fiesta, benzine-gaz

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 13:01 Makina , Elbasan

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 09:22 Makina , Elbasan

Ford Tranzit 2.4 nafte 2010 dopio gabin

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 17:33 Makina , Elbasan

Ford Fiesta | SHITET | ARSYE MOSPËRDORIMI

100 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Mar 13:54 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:59 Makina , Elbasan

Shitet ford focus 1.8

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:19 Makina , Elbasan

Ford fiesta

2 249 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 07:33 Makina , Elbasan

Ford B-max

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 19:25 Makina , Elbasan

Ford fista

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 09:53 Makina , Elbasan

Ford kuga 2.0tdi automat m.nderrimi

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 06:50 Makina , Elbasan

Shitet.

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 23:01 Makina , Elbasan

❌0682149027❌Ford Escape Automat❌viti 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 22:06 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.4 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 21:36 Makina , Elbasan

Ford focus

2 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 21:33 Makina , Elbasan

Ford 2014 automat

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 20:53 Makina , Elbasan

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 10:10 Makina , Elbasan

Ford Focus 1.6 Nafte Super Gjendje

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione