Shitet Ford Focus C-max 1.6 benzin-gaz 2007

3 500 EUR

Shitet nga: Tani 24 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford focus c-max 1.6 benzin-gaz,vit i prodhimit 2007.Makina disponon dokumenta te rregullta per 1 vit.E sapo targuar.Shume ekonomike dhe komode.Eshte ne gjendje super per cfardo lloj prove.Cmimi pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim