Shitet Ford focus c-max 1.6 benzin -gaz 2007

4 600 LEK

Shitet nga: Tani 08 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford focus c-max 1.6 benzin -gaz 2007.Makina eshte ne gjendje super per cfardo lloj prove.Ka dokumenta te rregullta per 1 vit.E sapo pajisur me targa te reja.Shume ekonomike dhe komode.Cmimi pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim