fiat

1 200 EUR

Shitet nga: fati 19 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
shitet fiat punto 1.2 benzin me letra deri ne nentor te 2020.....makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike...
Leaflet
Në fillim