Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Gjirokastër

Acura , 9
Aixam , 1
Alfa Romeo , 24
Audi , 271
BMW , 140
Cadillac , 4
Chevrolet , 19
Citroën , 41
Dacia , 1
Daewoo , 11
Daihatsu , 6
Dodge , 6
Fiat , 137
Ford , 233
Honda , 22
Hyundai , 56
Isuzu , 2
Jaguar , 2
Jeep , 15
Kia , 25
Lancia , 11
Land Rover , 25
Lifan , 10
Mazda , 14
Mercedes-Benz , 1171
MINI , 11
Mitsubishi , 58
Nissan , 86
Opel , 228
Peugeot , 73
Porsche , 12
Renault , 101
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 43
Škoda , 24
Smart , 41
Ssangyong , 8
Subaru , 2
Suzuki , 39
Toyota , 232
Trabant , 1
Volvo , 31
Wiesmann , 1
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:56 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Makina , Gjirokastër

OKAZION Shitet per arsye emigrimi ne USA

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:19 Makina , Gjirokastër

Fors Expedition

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:45 Makina , Gjirokastër

Shitet audi Q3 naft 2.0

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:59 Makina , Gjirokastër

Shitet okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:50 Makina , Gjirokastër

❌ Toyta auris 1.4 naft❌

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:42 Makina , Gjirokastër

E270 Super Full

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Makina , Gjirokastër

Audi A8L 3.0 TDI Facelift

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:33 Makina , Gjirokastër

Vetem shitet

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:42 Makina , Gjirokastër

Kamjocin Sprinter

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:53 Makina , Gjirokastër

kadi 1.9

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:03 Makina , Gjirokastër

Toyota 1.4 diesel 6+1 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:03 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Urban Cruiser 1.4 ❌️Naft 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:03 Makina , Gjirokastër

❌️Mazda 3 1.6 naft 2010 ❌️

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:03 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 naft 2007❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:02 Makina , Gjirokastër

����BMW X5 M 3.0D 2019����

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:02 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota 4x4 Urban Cruiser 1.4 Naft 2010❌️

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:02 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 Automat❌️

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:15 Makina , Gjirokastër

❌️❌️❌️❌️SHITET OSE NDERROHET BMW X5 ❌️❌️❌️❌️

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:54 Makina , Gjirokastër

Opel meriva 1.3 nafte 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 22:20 Makina , Gjirokastër

Lancia 1.4 Benzine - Gaze

3 200 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 22:17 Makina , Gjirokastër

Kia Sportage 2008 automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:13 Makina , Gjirokastër

Shitet Okazion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 01:16 Makina , Gjirokastër

shitet

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 01:16 Makina , Gjirokastër

shitet

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 01:15 Makina , Gjirokastër

E class 280 4matik benzin gaz

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:14 Makina , Gjirokastër

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:20 Makina , Gjirokastër

GOLF 5 AUTOMAT

4 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 22:19 Makina , Gjirokastër

VOLKSWAGEN EOS KABRIOLET

7 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 21:23 Makina , Gjirokastër

Peugeot 1007,1.4 gaz benzine

2 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:30 Makina , Gjirokastër

0693781336

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 12:03 Makina , Gjirokastër

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic Gaz-Benzin 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 10:43 Makina , Gjirokastër

SHITET ALFA ROMEO 159

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:21 Makina , Gjirokastër

VOLKSWAGEN PASSAT

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 17:35 Makina , Gjirokastër

Suzuki Ignis

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 13:42 Makina , Gjirokastër

Citroen

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:15 Makina , Gjirokastër

S Class benzin gaz

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 21:06 Makina , Gjirokastër

Shitet B CLASS

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:28 Makina , Gjirokastër

Ford escort

500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 18:57 Makina , Gjirokastër

Benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 12:03 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 22:22 Makina , Gjirokastër

Mercedez-Benc-E270

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 22:13 Makina , Gjirokastër

Benz 200

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 20:37 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 23:11 Makina , Gjirokastër

Shitet per asrye emigrimi

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 23:04 Makina , Gjirokastër

Audi a3 1.4 benz-gaz

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 21:47 Makina , Gjirokastër

Mercedes c klas w 203.

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 21:01 Makina , Gjirokastër

shitet audi

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 20:45 Makina , Gjirokastër

Mercedes c200

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione