fiat doblo 2012 1.3 nafte me 40 mij km

6 000 EUR

Shitet nga: landi 28 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
shitet fiat doblo per arsye mbyllje aktiviteti .makina esht e vitit 2012 ne gjendje te shkelqyer me 40 mij kilometra .akull e re 1.3 nafte shum ekonomike .kemi 2 fiat te se njejtes gjendje dhe i njejti lloj shitet vec e vec ose te dy bashk
Leaflet
Në fillim