Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Tiranë

124 , 23
126 , 2
127 , 4
130 , 19
131 , 2
500 , 432
500C , 69
500L , 50
500X , 27
500 Abarth , 37
Barchetta , 4
Brava , 141
Bravo , 763
Coupe , 10
Croma , 328
Doblo , 297
Ducato , 125
Fiorino , 63
Freemont , 19
Grande Punto , 850
Idea , 346
Linea , 21
Marea , 48
Multipla , 92
New Panda , 7
Palio , 38
Panda , 299
Punto , 2681
Punto Evo , 207
Qubo , 19
Scudo , 43
Sedici , 39
Seicento , 73
Stilo , 329
Strada , 8
Tipo , 31
Ulysse , 46
Uno , 7
X 1/9 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Ram V1000 XL 1005 kg

16 490 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:17 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 NDERROHET

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Ram V1000 XL 1005 kg

16 490 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Fiat panda 4x4 1.2 gaz benzin

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:27 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Tiranë

A JE PER NJE FIAT//2017

12 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Shitet Fiat Bravo t-jet SPORT

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:06 Makina  ·  Fiat  ·  Freemont  ·  Tiranë

Fiat 2014 naft 2.0 Automat KM 157 okazion 10800 euro

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:09 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

fiat ducato 9 vende

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Makina  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Tiranë

FIAT SEDICI 4x4 1.9 MJT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:49 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.9 Manual

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

OKAZION FIAT PUNTO

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:24 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Tiranë

OKAZION FIAT QUBO

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:04 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion Fiat Punto 1.3 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:46 Makina  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Tiranë

Fiat Sedici 2013 - Nafte - 4 X 4 - Targa Siguracion Kolaudim

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:44 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet Fiat

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:03 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Fiat 500 benzin 2013

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Tiranë

Fiat Croma 1.9Multijet Automatike Full Opsion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:39 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO NE GJENDJE SHUM TE MIRE

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:29 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

SHITET FIAT 500L 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:29 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

SHITE - FIAT 500 L - AUTOMAT ✅

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:12 Makina  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Tiranë

FIAT STILO benzin gas

20 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:48 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet fiat grande punto

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Tiranë

"FIAT IDEA VITI 2004 CC1248 NAFTE"

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:42 Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Tiranë

Fiat 2018 naft 2.0 KM 51 Automat 14800 euro

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:29 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Automat Okazion 3000€ Fiat panda 2007 1.1 benzine me dokumen

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:16 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

FIAT PUNTO OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:33 Makina  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Tiranë

Fiat tipo benzine gas

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:36 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN 2008 ME 7 VENDE ZVICRA

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:51 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat doblo profesional 1.3 multijet

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 05:16 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Tiranë

FIAT 500 ABARTH - AUTOMAT - CABRIO - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 02:07 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

shitet

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:05 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

FIAT BRAVO 2010 BENZIN-GAZ

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 00:03 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Tiranë

FIAT QUBO OAKZION

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 17:23 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Tiranë

Fiat Grande Punto Evo 0,9 Twin Air EVO Benzine Klima 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Qer 15:00 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Fiat

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 12:02 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 11:56 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

FIAT 500L 1.3 naft MANUAL 5marsha MUNDESI NDERRIMI

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 08:27 Makina  ·  Fiat  ·  500C  ·  Tiranë

FIAT 500 Cabrio 1.2 benzine -2012 Automat

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 07:47 Makina  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Tiranë

OKAZION!! FIAT TIPO

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 23:40 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Fiat 500

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 23:22 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet 5200 Euro

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 23:16 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Tiranë

Makine per shitje

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 21:54 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Fiat Grande Punto Evo

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 20:45 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Tiranë

Shitet Fiat Croma 1.9 jtd automat 4.500€ i diskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 18:36 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Shitet Fiat Cmimi I Diskutueshem

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 16:04 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Shes Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 15:13 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Fiat

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 12:45 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

SHITET FIAT 500 L

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione