Camaro 1997 shitet dhe nderrohet..

0 LEK

Shitet nga: Camaro 16 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Shitet camaro e vitit 1997 me targa amerikane ne gjendje shume te mire ..shume e shpejte motorr 3400cc cmimi i dikutueshem shitet dhe nderrohet
Leaflet
Në fillim