Bmw X6 Look M fabrike Super full Options

18 500 EUR

Shitet nga: Deni 20 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
BMW X6-3.0 Diesel (PA TAKS LLUKSI) X-DRIVER , Viti Prodhimit Fundi 2010, LOOK M/// , FULL OPTIONS , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , navigator , cd player , klima bizonale , kamer parkimi , marsha ne timon , stopa LED , drita kseno , disqe alumini gomat 80% , bagazhi hapje mbyllje me buton , xhama te zinj , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu , baxha , letra te gjitha te sapo paguara ,sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—18.500 Euro I Diskutueshem
Per me shume info kontakt: 0689000024. Faleminderit!!
Deni
  Online
0689000024
Leaflet
Në fillim