BMW 323 benzin

3 500 EUR

Shitet nga: Emilian 27 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Super bmw
Shume e mbajtur me sensore dhe kamer parkimi marmita e gatshme per cdo lloj prove .
Cmimi i diskutueshem
Emilian
0695795144
Leaflet
Në fillim