BMW 320d motor 2 nafte

5 000 EUR

Shitet nga: Bmw 03 Gush 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet makina ne gjendje shum te mir me sherbime te bera vaj e filtra te nderruar. Makina ka buton starti buton ndezje. Komanda ne timon Dhe asht shum ekonomike ka motor 2 nafte. Shitet okazion makina ka 216.mij kilometra.
Leaflet
Në fillim