bmw

5 000 LEK

Shitet nga: arlindo 16 Gush 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
makina ehte super ne gjendje perfekte sic e shikoni dhe vet ne linj 7 litra 2,2 benzin kabriole letrat e paguara per 1 vit cmimi 5 miljon lek i diskutushem
arlindo
0698888048
Leaflet
Në fillim