Audi a7 look RS7

23 000 EUR

Shitet nga: Diti 30 Korr 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
Makina eshte e sapoardhur pa dogane,motorr 3.0 nafte, quattro, kambio automatike, viti prodhimit 2011, navigator, komanda ne timon, klima bizonale para/mbrapa, sallon lekure, ngrohje+ftohje sedilesh, pilot automat, xhama elektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, mbyllje qendrore, larje feneresh, dy celesa me pult,keyless go, ndezje me start, abs, esp, drita xenon+led,cd/aux/dv,bluetooth,tel,2xkarte memorie, marshe ne timon, marmita sportive . E vecant ne llojin e saj. tel +355699125930
Leaflet
Në fillim