Audi A6

5 000 EUR

Shitet nga: Niku 29 Maj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
audi a6 s6 motor 2500 me naft, liber servisi, me kamje automatic me dogan sa po te paguar dhe sa po ka ardhe nga gjermania me klima me xhama te zi xhama elektrik disje alumini me sensor parkingu ne gjendje shum te mire me sedilte lekure baxho lart xhami dhe elektrik me klima cmimi 5000 euro i diskutushem numer kontakti 0685531954
Leaflet
Në fillim