Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 43796
Shtëpi , 14007
Vila , 2559
Dhoma , 871
Cimer/e , 14

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Sot 11:27
Linku:
,

Shitet 1+1 tek Ali Demi 54.000 euro

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Qer 09:40
Linku:
,

Okaz. 2+1+2wc Me I Mire Qe Ka Dal Tek 21 Dhjetori

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 11:13 ,

Shtepi Apartament 123.5m² 2+1

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 11:13 ,

Apartament / shtepi 2+1 rruga e Kavajes

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:12 ,

Shtepi Banese ne bregdet.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:11 ,

Shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:03 ,

shitet apartamenti kati i 3 pallat egzistues

300 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:02 ,

shitet kati 2 i nje shtepie private okazion

450 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:01 ,

Jepet me qera 1+1 tek Liqeni i Thate

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:01 ,

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 11:00 ,

Apartament 2+1 ne Astir

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:00 ,

Shitet apartamenti 2+1 ne Rrugen e Elbasanit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri. 


Në fillim