Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 111363
Shtëpi , 27067
Vila , 7020
Dhoma , 1573
Cimer/e , 24

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti.28 Maj 10:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament ne bllok me planimetri perfekte

265 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:10
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Rruga Kavajes, prane Qendres Globe,

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
29 Maj 14:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSKO

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 13:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Kati I Trete I Nje Vile 2+1 Tek Porcelani (ID

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online

Sot 05:29 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

Truall toke

1 EUR

Online
Sot 05:23 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

SHITE TOKE

190 000 EUR

Online
Sot 04:46 Shtëpi , Elbasan

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 04:46 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1+verande

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 04:46 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

SHESIM 3700M² TOKE MULLET!50€/M²

185 000 EUR

Sot 04:43 Vila , Durrës

SHITET VILE TE TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT!

500 000 EUR

Online
Sot 04:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 04:28 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Shitet Garazhi

33 000 EUR

Sot 04:25 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall ose ndrohet me hyrje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 04:22 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1, Rruga E Kavajes

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 04:13 Shtëpi , Elbasan

Shtëpi

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 03:55 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES

29 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 03:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 1+1 Tek Brryli (ID B211132) Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 03:33 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI BOTANIK

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 03:22 Vila , Fier

Shitet vile ne fier

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 03:22 Apartamente , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe Me Garazh, Spitalle, Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 03:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Institut.UNA31110

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 03:16 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE XHAVZOTAJ!

1 000 EUR / muaj

Online
Sot 03:16 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

SHITET TOKË 3893M², VADARDHË DURRËS!

389 300 EUR

Sot 03:10 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kontakt. 178,000 €

178 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 02:58 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate

99 570 EUR

Sot 02:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Rruga e Kavajes Tirane

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 02:34 Apartamente , Durrës

SHITET VILE DY KATESHE AFER MBIKALIMIT TE SHKOZETIT

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 02:24 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 3+1+2 tek rruga dritan hoxha

166 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 02:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LAGJIA 16!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 02:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA BLLOK 1500 EURO

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 01:46 Apartamente , Tiranë

Apartment me qera

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:40 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK GJYKATA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 01:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 01:21 Apartamente , Lezhë

Apartamente me qera ditore ose mujore Shengjin bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 01:15 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA 2+1 PRANE NISHARAKUT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 01:02 Apartamente , Fier

BLEJ apartament

Sot 00:43 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+3 per Airbnb

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 00:43 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Jepet me qira kapanon ne Sauk

3 000 EUR / muaj

Online
Sot 00:43 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2+ garazhd ne Komune te Parisit

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 00:26
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT RRUGA DURRESIT BUZE RRUGE OKAZION

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 00:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, NDERTIM I RI!

45 615 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 00:04 Apartamente , Tiranë

Shitet/,Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 00:04 Apartamente , Vlorë

Apartamente Lungomare Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 00:04 Apartamente , Vlorë

Apartament lungomare vlore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 00:01 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 3+1+2 (FRESK) E MOBILUAR 380 EUR

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 00:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament i ri 2+1 ne rrugen 5 Maji Tirane

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:46 Apartamente , Tiranë

QERA, 1+1 APARTAMENT (VIZION PLUS) E MOBILUAR 350 EURO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera


Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera


Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.


Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al


Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione