Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zbuloni prona imobiliare dhe vendbanime sot: Shtëpi në shitje, apartamente dhe garsoniere në shitje dhe qera, dhoma, barake, kioska dhe më shumë!

Apartamente , 140585
Shtëpi , 30840
Vila , 8436
Dhoma , 1864
Cimer/e , 30

Zbuloni një gamë të larmishme opsionesh për pasuri të paluajtshme Tiranë dhe Durrës e të gjithë Shqipërinë, duke përfshirë apartamente, shtëpi, garsoniere dhe dhoma në shitje ose me qera. Nëse jeni duke kërkuar për një apartament komod, shtëpi të bollshme ose pronë komerciale si garazh, kioskë ose magazinë, i gjeni të gjitha në MerrJep.al. Nga kompleksi luksoz Tom Doshi tek Fiori di Bosco, zbuloni sot pronën tuaj ideale!

Sot 11:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Kazazi , Durres.0697048064

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 10:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera Penthouse

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE 80 M2 BRRYLI 240.000 EURO

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 BRRYLI 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA 120 M2 ALI DEMI 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 SELITE 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA E PARISIT 275.000 EURO

257 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 3+1 MYSLYM SHYRI 1.300 EURO

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 XHAMIA TABAKEVE 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 FARMACIA 10 99.000 EURO

97 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,MYSLYM SHYRI,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,BLLOKU,400 EURO.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,5 MAJI,380 EURO.

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,5 MAJI,650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,ALI DEMI,370 EURO.

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,KODRA E DIELLIT,1000 EURO.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:47
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, KOMPLEKSI SQUARE 21, TIRANË TT 668

224 620 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:47
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 3+1, KOMPLEKSI SQUARE 21, TIRANË

308 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 11:47
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, KODRA E DIELLIT, TIRANË TT 766

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,YZBERISHT,87.000 EURO.

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA E KAVAJES,650 EURO.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 KOMBINAT 330 EURO

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 STADIUMI DINAMO 700 EURO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 30 M2 QYTET STUDENTI 25.000 LEKE

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,ALI DEMI,450 EURO.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,VASIL SHANTO,750 EURO.

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,BULEVARDI I RI,420 EURO.

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 LIBURNA REZIDENCE GOLEM 310.000 EURO

310 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar

Imobiliare dhe vendbanime: Gjeni pronën tuaj perfekte në MerrJep.al me lehtësi! | Njoftime për shtëpi me qera dhe shtëpi në shitje


Jeni në kërkim të pronës ideale në Tiranë apo Durrës, ose ndoshta një qytet tjetër në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al! Me vetëm disa fjalë kyçe të thjeshta si "apartamente në shitje" ose "shtëpi me qera", ju mund të hapni një botë mundësish. Qoftë nëse jeni në treg për një shtëpi në shitje, një apartament me qera, apo edhe një hapësirë ​​komerciale si një garazh apo kioskë, MerrJep.al ju ndihmon.


Eksploroni njoftimet në vende të kërkuara si Kompleksi Tom Doshi ose pallatet e Tom Doshit, ose zbuloni sekrete të fshehura si Fiori di Bosco. Nga garsoniere me qera Tiranë deri tek dhoma plazhi Durrës, gjetja e pronës së ëndrrave tuaja nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Plus, me veçori të tilla si opsionet e ndarjes së qerasë, ju mund ta përshtasni kërkimin tuaj sipas nevojave tuaja specifike.


Kërkoni me fjalë kyçe të tilla si "apartamente me qera", "apartamente në shitje". Ose tregohuni më specifikë duke vendosur vendodhjen e banesës që kërkoni duke shkruar "apartamente me qera Bulevardi i Ri", "apartamente në shitje Tiranë", "shtëpi me qera 21 Dhjetori", "shtëpi me qera Tiranë", "garsoniere me qera Tiranë", ose "apartamente në shitje Durres qendër".


Shisni pronën tuaj pa probleme | Imobiliare dhe vendbanime në MerrJep.al


Kërkoni të shisni pronën tuaj në Shqipëri? MerrJep.al është platforma juaj e preferuar për një përvojë të qetë shitjesh! Me fjalë kyçe të synuara si "tokë në shitje Tiranë", "hotel në shitje", “ndarje qeraje”, ose “barakë në shitje”, ju mund të tërhiqni blerës të mundshëm pa u lodhur shumë.


MerrJep.al ofron një platformë për të shfaqur pronën tuaj para një audiencë të gjerë. Rendisni pronën tuaj në vende të njohura si Kompleksi Tom Doshi ose Pazari i Ri, ose theksoni veçoritë e tij unike si afërsia me Bulevardin e Ri ose plazhin dhe përdorni fjalë kyçe të tilla si "shes apartament", "shitet apartament", "shes shtëpi", "shitet apartament 1+1", "shes shtëpinë në qendër të Tiranës", "kioskë në shitje", apo "shes apartamentin në Kompleksin Tom Doshi Shkozë".


Me ndërfaqen miqësore për përdoruesit dhe shtrirjen e gjerë të MerrJep.al, shitja e pronës suaj nuk ka qenë kurrë më e përshtatshme. Përfitoni nga veçoritë si opsionet e MerrJep për të tërhequr blerësin e duhur.


Jepini drejtim kërkimit tuaj për pronën tuaj me filtrimin e fjalëve kyçe të MerrJep.al! | Shitet tokë, shtëpi, truall, hotel, apo apartament


Me veçorinë intuitive të kërkimit të MerrJep.al, gjetja e llojit të dëshiruar të pronës është e lehtë.


Pavarësisht nëse keni nevojë për një garazh, kioskë ose thjesht një dhomë me qera, platforma jonë ju lejon të kufizoni kërkimin tuaj me saktësi.


Po kërkoni një përvojë unike me qera? Eksploroni opsione si ndarja e qerasë ose marrëveshjet për të gjetur përputhjen e përsosur për stilin tuaj të jetesës. Plus, me fjalë kyçe si "apartamente", "garsoniere", “dhoma plazhi me qera”, “kapanon me qera”, “magazinë me qera”, “hotel me qera” ose "dhoma me qera", mund të filtroni shpejt përmes listave për të zbuluar hapësirën ideale të jetesës.

Nga pronat luksoze në Vlorë deri te vilat te Lake Sideview në Tiranë, MerrJep.al ofron një gamë të larmishme opsionesh që i përshtaten çdo nevoje dhe preference.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione