Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zbuloni prona imobiliare dhe vendbanime sot: Shtëpi në shitje, apartamente dhe garsoniere në shitje dhe qera, dhoma, barake, kioska dhe më shumë!

Zbuloni një gamë të larmishme opsionesh për pasuri të paluajtshme Tiranë dhe Durrës e të gjithë Shqipërinë, duke përfshirë apartamente, shtëpi, garsoniere dhe dhoma në shitje ose me qera. Nëse jeni duke kërkuar për një apartament komod, shtëpi të bollshme ose pronë komerciale si garazh, kioskë ose magazinë, i gjeni të gjitha në MerrJep.al. Nga kompleksi luksoz Tom Doshi tek Fiori di Bosco, zbuloni sot pronën tuaj ideale!

Sot 06:11
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Shtepi Private, Stadiumi, Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 07:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK MATERNITETI I RI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI ME QIRA❗️Neom95190

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 SUPER MODERN ME QIRA, TE KOPSHTI ZOOLOGJIK❗️

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE LIQEN TE THATE!Neom95522

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qira Apartament 1+1+Verande ne Liqen te Thate!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 te Kopshti Zoologjik! IRG75868

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje tek Liqeni i Thatë bot91472

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartment 2+1 tek Liqeni i Thate bridge94497

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT 2+1+2 NE LIQEN TE THATE! Neom94604

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

SHES APARTAMENT 1+1 TEK UNIVERS CITY Neom95466

57 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

LIQENI THATE, SHESIM PENTHOUSE PRANE PARK LIFE RESIDENCE!

255 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

LIQENI THATE, SHESIM APARTAMENT 1+1 PRANE PARK LIFE RESIDENC

156 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TOTALISHT I RI❗️

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 Per Qira

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 KATI I PARE I NJE VILE PRANE KR

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GOLDEN PARK !

173 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET GARSONIERE TE KOMPLEKSI FRATARI NE ASTIR!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 TE ZONA MINISTRIA E JASHTME !!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE❗️

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TOTALISHT I RI❗️

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE TOTALISHT I RI❗️

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 07:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2 , Ali Demi,Tiranë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚜️ APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK ROSE GARDEN

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

Imobiliare dhe vendbanime: Gjeni pronën tuaj perfekte në MerrJep.al me lehtësi! | Njoftime për shtëpi me qera dhe shtëpi në shitje


Jeni në kërkim të pronës ideale në Tiranë apo Durrës, ose ndoshta një qytet tjetër në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al! Me vetëm disa fjalë kyçe të thjeshta si "apartamente në shitje" ose "shtëpi me qera", ju mund të hapni një botë mundësish. Qoftë nëse jeni në treg për një shtëpi në shitje, një apartament me qera, apo edhe një hapësirë ​​komerciale si një garazh apo kioskë, MerrJep.al ju ndihmon.


Eksploroni njoftimet në vende të kërkuara si Kompleksi Tom Doshi ose pallatet e Tom Doshit, ose zbuloni sekrete të fshehura si Fiori di Bosco. Nga garsoniere me qera Tiranë deri tek dhoma plazhi Durrës, gjetja e pronës së ëndrrave tuaja nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Plus, me veçori të tilla si opsionet e ndarjes së qerasë, ju mund ta përshtasni kërkimin tuaj sipas nevojave tuaja specifike.


Kërkoni me fjalë kyçe të tilla si "apartamente me qera", "apartamente në shitje". Ose tregohuni më specifikë duke vendosur vendodhjen e banesës që kërkoni duke shkruar "apartamente me qera Bulevardi i Ri", "apartamente në shitje Tiranë", "shtëpi me qera 21 Dhjetori", "shtëpi me qera Tiranë", "garsoniere me qera Tiranë", ose "apartamente në shitje Durres qendër".


Shisni pronën tuaj pa probleme | Imobiliare dhe vendbanime në MerrJep.al


Kërkoni të shisni pronën tuaj në Shqipëri? MerrJep.al është platforma juaj e preferuar për një përvojë të qetë shitjesh! Me fjalë kyçe të synuara si "tokë në shitje Tiranë", "hotel në shitje", “ndarje qeraje”, ose “barakë në shitje”, ju mund të tërhiqni blerës të mundshëm pa u lodhur shumë.


MerrJep.al ofron një platformë për të shfaqur pronën tuaj para një audiencë të gjerë. Rendisni pronën tuaj në vende të njohura si Kompleksi Tom Doshi ose Pazari i Ri, ose theksoni veçoritë e tij unike si afërsia me Bulevardin e Ri ose plazhin dhe përdorni fjalë kyçe të tilla si "shes apartament", "shitet apartament", "shes shtëpi", "shitet apartament 1+1", "shes shtëpinë në qendër të Tiranës", "kioskë në shitje", apo "shes apartamentin në Kompleksin Tom Doshi Shkozë".


Me ndërfaqen miqësore për përdoruesit dhe shtrirjen e gjerë të MerrJep.al, shitja e pronës suaj nuk ka qenë kurrë më e përshtatshme. Përfitoni nga veçoritë si opsionet e MerrJep për të tërhequr blerësin e duhur.


Jepini drejtim kërkimit tuaj për pronën tuaj me filtrimin e fjalëve kyçe të MerrJep.al! | Shitet tokë, shtëpi, truall, hotel, apo apartament


Me veçorinë intuitive të kërkimit të MerrJep.al, gjetja e llojit të dëshiruar të pronës është e lehtë.


Pavarësisht nëse keni nevojë për një garazh, kioskë ose thjesht një dhomë me qera, platforma jonë ju lejon të kufizoni kërkimin tuaj me saktësi.


Po kërkoni një përvojë unike me qera? Eksploroni opsione si ndarja e qerasë ose marrëveshjet për të gjetur përputhjen e përsosur për stilin tuaj të jetesës. Plus, me fjalë kyçe si "apartamente", "garsoniere", “dhoma plazhi me qera”, “kapanon me qera”, “magazinë me qera”, “hotel me qera” ose "dhoma me qera", mund të filtroni shpejt përmes listave për të zbuluar hapësirën ideale të jetesës.

Nga pronat luksoze në Vlorë deri te vilat te Lake Sideview në Tiranë, MerrJep.al ofron një gamë të larmishme opsionesh që i përshtaten çdo nevoje dhe preference.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione