Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 17363
Durrës , 5627
Vlorë , 1362
Shkodër , 714
Sarandë , 628
Fier , 605
Elbasan , 580
Pogradec , 392
Lezhë , 347
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme. 

 


Sot 12:03 ,

Shes Apartament

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:02 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:02 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:02 ,

SHITET APARTAMENT NE DURRES 1+1 ME VERANDE.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:01 ,

Shitet Apartament i mobilur

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:01 ,

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:01 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH DURRES

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:01 ,

SHITET SUPER APARTAMENT TEK GRAND BLUE FAFA!!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:00 ,

SHITET APARTAMENT 2+1,DURRES TEK UKD

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:00 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:00 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES!

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:00 ,

Shitet apartament 1+1,91m2 ne Astir 50000 Euro

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:00 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STADIUMIT!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:59 ,

SHITET GARSONIERE NE GOLEM

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:58 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

36 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:58 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

36 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:58 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 , TEK TOT TRUNGU DURRES

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:58 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE KAMELIA

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:57 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STADIUMIT NE DURRES

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:57 ,

SHITET APARTAMENT NE GOLEM !!

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 11:57 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, MALI I ROBIT!

23 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:57 ,

Shitet apartament 1+1 ne Golem

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:56 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA !

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:56 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:56 ,

Shitet 1+1 te Ali Demi

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:56 ,

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE CURRILA !!

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:56 ,

Shitet 1+1 ne Qender

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:56 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA !

41 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:56 ,

Shitet apartament 3+1 te Rr.Bardhyl

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:55 ,

OKAZION, SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT TE S

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:55 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:55 ,

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA, DURRES!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:55 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE VOLLGA, DURRES!

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:54 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:54 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH DEGES USHTARAKE!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:54 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIKUT

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:54 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 11:53 ,

GARSONIERE PER SHITJE NE PLAZH, DURRES!

21 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al. 

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera

 


Në fillim