Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 19:28
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi private ne shiroke me dokumentacion te rregull

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Dje 21:55 Apartamente , Shkodër

Apartament me qera tek Kinemaja

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 19:38 Apartamente , Shkodër

Shitet Apartament 3+1+2 banjo

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 13:04 Apartamente , Shkodër

Shitet

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 07:29 Apartamente , Shkodër

SHITET GARSONIERE 37m2

2 400 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
04 Qer 19:28 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi private ne shiroke me dokumentacion te rregull

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
04 Qer 18:12 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera ditore apartament

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:36 Apartamente , Shkodër

Jepet me qira apartament 3+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Qer 12:35 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera 1+1 kati 3 ne rus

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 11:35 Apartamente , Shkodër

Shtepi pushimi Rrjodh Velipoj

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 08:53 Apartamente , Shkodër

❌��Okazion��❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
03 Qer 22:18 Apartamente , Shkodër

Apartament 1+1 parruce

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
03 Qer 22:07 Tokë/Fusha dhe farma , Shkodër

Shesim toke,are

75 000 EUR

03 Qer 22:05 Shtëpi , Shkodër

Shtepi banimi.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Qer 22:05 Apartamente , Shkodër

Shitet apartament ne Shkoder

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
03 Qer 18:49 Apartamente , Shkodër

Shitet 1+1 kati 5 te Ura Devishbeg 60 M

37 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Qer 18:37 Apartamente , Shkodër

Shitet dyqan kati 2 te kinema Milenium

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
03 Qer 18:01 Shtëpi , Shkodër

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SARREQ

1 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Qer 12:55 Shtëpi , Shkodër

Vile 3 kateshe dhe 1 kateshe

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
03 Qer 07:11 Apartamente , Shkodër

Shitet apartament 2+1, Qender Shkoder

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 23:41 Apartamente , Shkodër

OKAZION Shitet Vile 3 kate plazhi Velipoje.

165 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
02 Qer 13:53 Shtëpi , Shkodër

Okazion Shitet shtëpi për Banim ose Investim ne Shkodër

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Qer 12:34 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi private ne fshatin e Trushit ne Shkoder.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Qer 12:33 Vila , Shkodër

Super Okazion Shitet Shtepi 2 kateshe ne Shkoder

80 000 EUR

02 Qer 12:27 Vila , Shkodër

asdsad 123 123 123 123

242 434 EUR

01 Qer 15:19 Garazha, kioska dhe baraka , Shkodër

KONTINIER 15m2

2 000 EUR

01 Qer 14:48 Apartamente , Shkodër

Shitet 2+1 kati 5 ne Rus

37 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione