Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Gush 15:47
Linku:
,

Ap qera 1+1+aneks

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

Sot 00:27 ,

Jepet me qira apartament 2+1 per zyra tek Rruga e Durresit

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:15 ,

Ndarje qeraje 150 EUR/MUAJ

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:50 ,

Apartament per Qira 2+1 ne Bllok!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:42 ,

Qera, Apartament 1+1, Rruga Mihal Grameno 330 €

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 23:35 ,

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Durrësit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 23:31 ,

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Durrësit 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 23:26 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Unaza E Re 300 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 23:23 ,

Qera, Garsoniere, Pazari I Ri

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:16 ,

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë 430 €

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:08 ,

Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 300 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 23:04 ,

Qera, Apartament 1+1, Selvia, Tiranë. 380 €

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:51 ,

Apartament 1+1 me qera Kika 2

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:34 ,

Shtepi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:30 ,

Apartament 2+1, Kompleksi Kontakt, Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 21:36 ,

APARTAMENT 1+1 PER QERA TEK BRRYLI, TIRANE

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:26 ,

QERA 2+1 BULEVARDI ZOGU I PARE

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:53 ,

jepet me qera apartament 1+1 ne fresk

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 20:46 ,

JEPET PENTHOUSE 2+1+2 ME QIRA!!!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Dje 20:43 ,

Jap me qera 1+1 e mobiluar

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 19:52 ,

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Kontakt

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 19:52 ,

Qera, Apartament 3+1,Dogana 430 € /Muaj

430 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:51 ,

Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:51 ,

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Durrësit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 19:51 ,

Qera, Apartament 1+1+2, Kodra E Diellit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione