Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 16492
Durrës , 2555
Vlorë , 991
Shkodër , 529
Sarandë , 223
Fier , 210
Elbasan , 147
Lezhë , 115
Korçë , 92
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 09:13
Linku:
,

Apartament me qera 1+1

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Qer 19:34
Linku:
,

Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90

Sot 13:21 ,

Super apartament 1+1 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:21 ,

Apartament 1+1 me qera Rruga Margarita Tutulani ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:21 ,

Apartament 2+1 me qera te Rruga Ferit Xhajko ne Tirane

30 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:20 ,

Apartament 1+1 me qira te Pazari i Ri

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:20 ,

Apartament 1+1 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:19 ,

Apartament 1+1 me qera Rruga Arkitekt Sinani

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:18 ,

DURRES 2 + 1 FOR RENT / IN CENTER OF CITY

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:18 ,

DURRES 2+1 QERA / QENDER

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:18 ,

�� APARTAMENT ME QERA 2+1/ DURRES

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:17 ,

JEPET APARTAMENT PER QIRA

2 000 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sot 13:14 ,

Apartament 2+1 me qera , Prane Sheshit Pranvera Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 13:11
Linku:
,

Banese me qera ne Shengjin

40 EUR / javor

Numri i dhomave: 1
Sot 13:07 ,

Apartament 1+1 me qera, Ali Demi

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 13:07 ,

Apartament 2+1 me qera, Liqeni

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:06 ,

Apartament 1+1 Me Qira Don Bosko Tirane

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:06 ,

Apartament 2+1 Me Qira Kinostudio Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 13:02 ,

Super apartament 1+1 75m2 tek Green City Astir

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:02 ,

JEPET ME QERA 1+1.ASTIR.KATI 2 BANIM.ASHENCOR.

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:58 ,

shtepi me qera tek fresku

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:58 ,

Shtepi pushimi 2+1

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:58 ,

Jepet per qera, Apartament 2+1, �� Green city.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:57 ,

Me qera 2+1, Fresk, QESARAKE

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:55 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE QENDER TE DURRESIT!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:55 ,

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE PLAZH, DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 12:55 ,

Jepet me qira APARTAMENT 1+1 ne Plazh, Durres

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Sot 12:50 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Rr Bardhyl

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:48 ,

Qera 1+1 Vollga 250€ disk

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:48 ,

Qera apartamenti 2+1+2 250€ Vollga

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:48 ,

JEPET APARTAMENTI 2+1 ME QIRA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione