Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Sht 20:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 1+1 ( Pazari i Ri, brenda) Pllt i v 2023 *

149 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Sht 10:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+2 ne rrugen Kostaq Cipa

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Sht 12:09
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

10 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
22 Sht 21:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shiten okazion: 2 Ap. 1+1 (3+1) 133m2 - Në Selitë

116 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 08:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:05 Apartamente , Tiranë

Shitet xxx

77 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:54 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

SHITEN 4000 METRA KATRORE NE RINAS

70 EUR

Sot 07:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera ,banim ose biznes.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 07:34 Apartamente , Tiranë

Klensi Residenc

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 07:33 Apartamente , Tiranë

SHESIM SUPER APARTAMENT 3+1+2 VERNDA PRANË KOPSHTIT BOTANIK

269 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:33 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK "KOMUNA PARISIT" !

330 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:33 Apartamente , Tiranë

NE BLLOK, APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE!

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:33
Linku:
Apartamente , Tiranë

Oasis

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 06:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe në Kamëz

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:00 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Garazh afer astir

12 000 EUR

Sot 04:19 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT LUKSOZ TEK KOMUNA PARISIT (KOMPLEKSI KIKA

165 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 02:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit!

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:38 Vila , Tiranë

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane

160 000 EUR

Sot 01:57 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 01:16 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK RESTORANT DURRSI!

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:09 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera (Muhamet Gjollesha,Doro hotel,Ring center)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:49 Shtëpi , Tiranë

shitur

80 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:46 Apartamente , Tiranë

Apartament kati0 107m2 + 76metra verande

235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 00:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 107m2 kati 2 + post parkimi 20.000€

192 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 00:44 Apartamente , Tiranë

Elbasan Lokal 121.5 m² 1200€ m² ME TAPI Nderrohet

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:43 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KODRA E DIELLIT !

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:43 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me Makina Apartament TR + - diferencen

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:30 Shtëpi , Tiranë

Kati 2 me qera - 25000L (SHKOZE )

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:23 Apartamente , Tiranë

OKAZION

1 150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE RRUGES SE KOSOVAREVE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:11 Apartamente , Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 LIQENI I THATE

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 00:01 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2POSTE PARKIMI,REZIDENCA HALISOF TEG

416 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:56 Apartamente , Tiranë

KOPSHTI ZOOLOGJIK , SHESIM APARTAMENT 1+1

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 23:52 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:11 Vila , Tiranë

Shitet Vila ne Durres

440 000 EUR

Dje 23:06 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi KinoBlock, PRO34126

80 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 23:05 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

TOKE ME QERA - RINAS

700 EUR / muaj

Dje 23:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera hyrja 1+1 . Rr: Shefqet Kuka afer Kinostudios

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Industrial, Durres STD34113

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira super apartament 3+1 me pamje nga Liqeni

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 Komuna Parisit,Tirane PARK34124

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 3+1, Don Bosco PRO+34125

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi KinoBlock PRO34126

80 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Blloku OPP34128

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Misto Mame, Tiranë. AL34129

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tiranë. PARK34060

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione