Apartamente në Shitje apo me Qera | Celesi apartamente

Celesi Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni Celesi apartamente të ndryshme në Tiranë, Vlorë, Shengjin, në Durrës, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet për Celsi apartamente në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje.

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 12:48 ,

Renault Megane 1.5 Nafte viti 2007 UECAP 0039 3292517467

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:48 ,

Mercedes benz E

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

SHITET AUDI A 2 DIESEL

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 ,

RENAULT LAGUNA SUPER GJENDJE

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dëshironi të zhvendoseni në Celesi Apartamente të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit Celesi apartamente në tregun më të madhë online.

Gjej Celesi Apartamente në shitje apo me qera

Eksploro njoftimet dhe gjej Celesi apartamente të ndryshme. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni Celesi apartamente në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për Celesi apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. 

Shit Celesi apartamente

Dëshironi ta shisni Celesi apartamente? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për Celesi apartamente që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim