Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Timon hyundai - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timon hyundai,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Timon hyundai Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 01:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:52
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2011 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

18 Jan 07:25 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Sapo Importuar Audi A6 3.0TDI QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 16:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Okazion !! Hyundai Tucson 2.0 Nafte. Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 Naft Viti 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 19:54 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Jan 23:29 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet Hyundai super gjendje.

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 19:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Okazion !! Hyundai Tucson 2.0 Nafte. Automat 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 14:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 14:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 14:03 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

❗️AUDI A3 AUTOMAT 2.0 nafte

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 11:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI GJENDJE PERFEKTE!OKAZION!!!

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 00:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 Nafte Automat 2010

697 779 253 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 19:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

❗️AUDI A3 SPORTBACK 2004 AUTOMAT OKAZION❗️

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 19:46 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

❗️❗️AUDI A3, automat, SUPER GJENDJE ❗️❗️

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 17:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

❗️❗️ AUDI A3 super gjendje AUTOMATIK ❗️❗️

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 17:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

❗️❗️AUDI A3 SPORTBACK AUTOMAT 2.0 NAFTE❗️❗️

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 100% Gaz

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 16:21 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
09 Jan 12:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 1.7 EVGT 2017

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 16:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 11:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Okazion !! Hyundai Tucson 2.0 Nafte. Automat 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 10:55 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Hyundai

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 21:25 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tiranë

Shitet Hyundai ix35 2010 2.0

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 00:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

���� Okazionn ����C250 Benzine 4-matic Viti 2012

1 EUR

04 Jan 10:10 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Tiranë

Hyundai Avante 2020

13 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
04 Jan 10:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
27 Dhj 19:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Super SantaFe 4x4 - 7vende

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 11:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tuscon SHITUR ❌❌

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 20:11 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tuscon SHITUR ❌❌

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 18:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI FULL ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
26 Dhj 08:52 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET TOYTA YARIS 2012 NAFTE 1.4

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Dhj 14:45 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Hyundai

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 12:53 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Hyundai

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R Class 320 6 Vendesh Full Opsion

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 12:16 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 nafte, evgt, I diskutueshem

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 16:29 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

8 700 EUR

18 Dhj 08:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Naft 3.0 Viti 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 18:35 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

HYUNDAI I30

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:28 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Okazion !! Hyundai Tucson. 2.0 Nafte. Automat 2013

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 19:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Tiranë

GLK 320 Okazion

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:18 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

SHITET OPEL CORSA 2007 1.3 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 19:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

❗️HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE AUTOMAT 2008❗️

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 22:03 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Tiranë

Peugeot 207 Super Ekonomike

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 23:44 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

����Audi A8 DIESEL QUATTRO����(ngrohje,ftohje,masazh)

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 22:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

❗️SHITET Hyundai Sonata 2.0 T 2014❗

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Dhj 11:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tuscon SHITUR ❌❌

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 04:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 280  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C280 4 matic

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 13:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 /1.6 TDI���� FULL SERVICE

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 20:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 20:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timon hyundai | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione