Tiranë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 2294
Mace , 162
Shpendë , 128
Të tjera , 87
Dje 19:08 ,

Akita

300 EUR

Dje 15:46 ,

Pitbull

5 000 LEK

28 Nën 09:15 ,

Kelysh Husky

15 000 LEK

28 Nën 01:59 ,

Gofi

50 EUR

27 Nën 11:47 ,

shitet

2 000 LEK

26 Nën 20:07 ,

Blue pitbull kelyshe

300 EUR

24 Nën 09:23 ,

Husky klysh

23 Nën 18:56 ,

haski

100 LEK

23 Nën 18:48 ,

haski

2 000 LEK

22 Nën 16:41 ,

haski

2 000 LEK

22 Nën 16:41 ,

haski

2 000 LEK

21 Nën 11:35 ,

Kolibe

6 000 LEK

21 Nën 10:55 ,

Qen Kelyshe Dalmat

15 000 LEK

20 Nën 14:08 ,

Bengal long hair

380 EUR

20 Nën 13:48 ,

Pomeranian fox face

500 EUR Çmimi me zbritje

19 Nën 10:21 ,

Shiten postiqe deleje

15 LEK

18 Nën 22:16 ,

Jepet per adoptim

18 Nën 19:17 ,

Mace persiane

80 EURNë fillim