Tiranë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 8
Të tjera , 2
Mace , 1
Shpendë , 1
19 Korr 20:19 ,

Kelysh akita

350 EUR

03 Gush 15:49 ,

PIT BULL

50 EURNë fillim