Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi ne shitje - Kafshë shtëpiake Të gjitha në Tiranë

Qen , 125
Mace , 19
Shpendë , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi ne shitje,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi ne shitje Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:21 Qen , Tiranë

Rotweiler 2F 2M

200 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:29 Shpendë , Tiranë

Papagall

1 EUR

11 Mar 11:18 Qen , Tiranë

Mini spitz pomeranian

200 EUR

17 Shk 17:12 Qen , Tiranë

Bulldog francez

11 Shk 23:17 Qen , Tiranë

Qimedredhur në miniaturë

27 Jan 21:22 Qen , Tiranë

Cane Corso Këlyshët

24 Jan 19:48 Qen , Tiranë

Shitet qen maltipo rrac e vogel

80 LEK

16 Jan 13:52 Qen , Tiranë

Cane Corso këlyshët

09 Jan 23:13 Qen , Tiranë

Shitet Rottweiler femer

12 000 LEK

03 Jan 12:39 Qen , Tiranë

CANE CORSO këlyshët

24 Dhj 01:02 Qen , Tiranë

Qenusha kelysh mini spitz

200 LEK

17 Dhj 07:27 Mace , Tiranë

Jepet mace shume e dashur shtepie

5 000 LEK

06 Dhj 18:38 Qen , Tiranë

Qen poddle

100 EUR

02 Dhj 22:30 Qen , Tiranë

Qen pekinez

50 LEK

21 Nën 09:41 Mace , Tiranë

Super siameze

240 EUR

13 Tet 08:58 Mace , Tiranë

Kotele e lezetshme për birësim

300 EUR

10 Tet 21:53 Qen , Tiranë

Shiten Qenushat

77 EUR

27 Sht 14:36 Mace , Tiranë

Mace kotele european short hair

200 LEK

13 Sht 13:19 Mace , Tiranë

Shitet kotelja mashkull

150 LEK

07 Sht 12:26 Mace , Tiranë

Mace kotele ngjyr shum e vecant

200 LEK

02 Sht 18:08 Qen , Tiranë

Qen Dobermann femer

1 EUR

02 Sht 12:48 Qen , Tiranë

Dobermann femer 3 vjeçe

1 EUR

22 Gush 01:05 Qen , Tiranë

SHITEN KELYSHA LABRADOR

550 EUR

12 Gush 13:33 Qen , Tiranë

Qen leshator

120 EUR

31 Korr 13:23 Qen , Tiranë

Qen kelysh Maltese

150 LEK

29 Korr 13:08 Qen , Tiranë

Kelysh qeni Maltese

150 LEK

27 Korr 20:26 Qen , Tiranë

Qen kelysh Maltipo

250 LEK

27 Korr 17:25 Qen , Tiranë

Greek domestic

150 EUR

21 Korr 14:06 Qen , Tiranë

Qen kelysh maltipo

200 LEK

16 Korr 15:48 Qen , Tiranë

Kelysh maltipo

200 LEK

13 Korr 22:54 Qen , Tiranë

Kelysh Maltipo

250 LEK

11 Korr 15:08 Qen , Tiranë

Kelysh poodle toy

21 Qer 19:14 Mace , Tiranë

British Shorthair Mace

400 EUR

31 Maj 12:51 Qen , Tiranë

Shitet cane corsa

200 EUR

18 Pri 22:13 Qen , Tiranë

Westiepoo

100 EUR

18 Mar 15:52 Qen , Tiranë

Shitet qenushi rrace Shih-Tzu

109 EUR

18 Mar 15:49 Qen , Tiranë

Shitet qenushi rrace Shih-Tzu

109 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi ne shitje | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione