Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 14:25 Të tjera , Tiranë

Bletë

1 LEK

28 Mar 00:30 Të tjera , Tiranë

Gjarper Royal Python

200 EUR

21 Nën 17:37 Të tjera , Tiranë

Shitet Kafaz Qeni

20 000 LEK

18 Nën 20:52 Të tjera , Tiranë

Kale / Kali Anglez

2 800 EUR

14 Tet 17:09 Të tjera , Tiranë

Kolibe Qeni

10 000 LEK

28 Sht 09:51 Të tjera , Tiranë

SHITET

100 EUR

25 Sht 19:46 Të tjera , Tiranë

Zogjte

5 000 LEK

05 Korr 01:46 Të tjera , Tiranë

Lepur

50 EUR

01 Korr 16:31 Të tjera , Tiranë

Lepur Shtepie

3 500 LEK

27 Qer 12:46 Të tjera , Tiranë

Shitet Kali

27 Qer 12:03 Të tjera , Tiranë

Shitet mushka

25 Qer 19:07 Të tjera , Tiranë

Shitet

600 LEK

23 Qer 12:53 Të tjera , Tiranë

iriq

100 EUR

02 Pri 22:01 Të tjera , Tiranë

Qafore fosforeshente per qen

2 500 LEK

23 Mar 20:42 Të tjera , Tiranë

lepur

3 500 LEK

18 Jan 13:14 Të tjera , Tiranë

Shiten Lope

900 LEK

11 Jan 16:58 Të tjera , Tiranë

Shes kale rrace

2 000 LEK

19 Nën 23:15 Të tjera , Tiranë

Lepur Angora SHITET - NDROHET

50 EUR Çmimi me zbritje

18 Tet 17:59 Të tjera , Tiranë

Shitet kafaz+ushqim kanarine

1 000 LEK

10 Sht 18:47 Të tjera , Tiranë

Puma

10 Sht 18:47 Të tjera , Tiranë

Phyton

10 Sht 18:47 Të tjera , Tiranë

Kengura

09 Sht 17:50 Të tjera , Tiranë

Qumesht blete

1 LEK

04 Sht 06:53 Të tjera , Tiranë

Ketter

04 Sht 06:53 Të tjera , Tiranë

Ketter

02 Sht 22:53 Të tjera , Tiranë

Postiqe delesh dhe qingjash

15 LEK

01 Sht 00:33 Të tjera , Tiranë

Phyton kongetar

28 Korr 17:36 Të tjera , Tiranë

Kafaz per hamster

16 Korr 09:42 Të tjera , Tiranë

shes miusha te bardhe

1 000 LEK

04 Korr 20:07 Të tjera , Tiranë

Lepura

5 000 LEK

20 Qer 16:48 Të tjera , Tiranë

Lepura

700 LEK

15 Qer 11:15 Të tjera , Tiranë

Lepuj shtepiak

300 LEK

13 Qer 22:59 Të tjera , Tiranë

Lepura

17 Pri 02:53 Të tjera , Tiranë

kalibe per qen te medhenj

20 000 LEK

26 Mar 20:00 Të tjera , Tiranë

Kafsh dhe shpez te bujura nga gjitha llojet

333 EUR

20 Mar 10:49 Të tjera , Tiranë

Palloj fazan shota 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x

1 234 EUR

18 Mar 22:30 Të tjera , Tiranë

Shpez te bukura fazana palloj

250 EUR

15 Mar 21:15 Të tjera , Tiranë

Postiqe

23 Shk 19:49 Të tjera , Tiranë

Postiqe

11 Shk 23:50 Të tjera , Tiranë

Shiten koshere me blete

1 LEK

10 Shk 22:29 Të tjera , Tiranë

Shiten blete

1 LEK

14 Dhj 22:57 Të tjera , Tiranë

Shpez kafsh te bukura

14 Nën 16:07 Të tjera , Tiranë

Shes Dhi me keca

14 Nën 15:39 Të tjera , Tiranë

Shes lepuj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione