Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Tiranë

Qen , 5877
Mace , 619
Shpendë , 178
Të tjera , 122

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 14:41
Linku:
Qen , Tiranë

Shitet

70 EUR

27 Mar 12:58
Linku:
Mace , Tiranë

British


13 Shk 09:45 Qen , Tiranë

Shiten mini spitz me pomerian

200 EUR

12 Shk 21:52 Qen , Tiranë

Qen kelysh mini spitz

200 LEK

12 Shk 14:08 Qen , Tiranë

Cane Corso

12 Shk 14:08 Qen , Tiranë

Cane Corso

150 EUR

12 Shk 13:59 Qen , Tiranë

Cane Corso

12 Shk 11:36 Qen , Tiranë

Klsysh akita

12 Shk 07:57 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

12 Shk 04:45 Mace , Tiranë

British short hair

12 Shk 04:42 Mace , Tiranë

British white

11 Shk 23:17 Qen , Tiranë

Qimedredhur në miniaturë

11 Shk 23:11 Qen , Tiranë

Bulldog francez

11 Shk 22:14 Qen , Tiranë

Boston Terrier këlysh TË BUKUR

350 EUR

11 Shk 14:21 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

11 Shk 11:00 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve) Tirane

950 EUR

11 Shk 08:12 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

10 Shk 21:56 Qen , Tiranë

Pomeranian boo Kelysh

950 EUR

10 Shk 18:51 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

10 Shk 18:27 Qen , Tiranë

pomeranez MINI qenush

10 Shk 11:28 Qen , Tiranë

Maltipoo këlyshët

300 EUR

10 Shk 10:54 Mace , Tiranë

British short hair

10 Shk 10:50 Mace , Tiranë

Scotish fold

10 Shk 10:47 Mace , Tiranë

Persiane

09 Shk 19:31 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

09 Shk 17:01 Qen , Tiranë

Malinois Belg 3-4 muajsh

13 000 LEK

09 Shk 15:59 Qen , Tiranë

Qen kleysh pomerian mini spitz

200 EUR

09 Shk 15:59 Mace , Tiranë

Mace kotele

09 Shk 15:11 Qen , Tiranë

Spitz pomeranez qenush

1 800 EUR

09 Shk 14:07 Qen , Tiranë

Mix pastor per adoptim

09 Shk 10:58 Qen , Tiranë

Labrador

3 EUR

09 Shk 09:02 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

08 Shk 23:24 Qen , Tiranë

Cane Corso këlyshët

08 Shk 14:48 Qen , Tiranë

Pomeranian boo rrace e paster

950 EUR

08 Shk 11:20 Qen , Tiranë

Pitbull blu nose

3 EUR

08 Shk 09:36 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

08 Shk 06:17 Qen , Tiranë

Rodwailer ne shitje kelysh

250 300 EUR

07 Shk 19:10 Qen , Tiranë

Akita amerikane

07 Shk 15:10 Qen , Tiranë

Maltez

1 EUR

07 Shk 15:04 Qen , Tiranë

Pomeranian

1 000 EUR

07 Shk 14:33 Qen , Tiranë

Qen Malinois Belg

07 Shk 06:01 Qen , Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

06 Shk 18:30 Qen , Tiranë

Shitet minispitz

50 EUR

06 Shk 14:08 Qen , Tiranë

Qen kelysh mini spitz

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione