Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Tiranë

Qen , 5849
Mace , 615
Shpendë , 177
Të tjera , 122

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 14:41
Linku:
Qen , Tiranë

Shitet

70 EUR


02 Shk 00:58 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

980 EUR

02 Shk 00:58 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

980 EUR

02 Shk 00:55 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve Tr)

980 EUR

02 Shk 00:52 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

980 EUR

02 Shk 00:49 Qen , Tiranë

Mini Maltez kelysh

450 EUR

02 Shk 00:46 Qen , Tiranë

Maltipo mini (ferma kafshëve)

450 EUR

02 Shk 00:43 Qen , Tiranë

Maltipoo mini (ferma kafshëve)

450 EUR

02 Shk 00:40 Qen , Tiranë

Yorkshire Terrier kelysh ����

600 EUR

02 Shk 00:34 Qen , Tiranë

Yorkshire Terrier kelysh ����

600 EUR

02 Shk 00:28 Qen , Tiranë

Toy poodle Tirane

550 EUR

02 Shk 00:25 Qen , Tiranë

Bichon frise Tirane (Ferma Kafsheve)

480 EUR

02 Shk 00:22 Qen , Tiranë

Bichon frise Tirane (Ferma Kafsheve)

480 EUR

02 Shk 00:22 Qen , Tiranë

Bichon frise Tirane (Ferma Kafsheve)

480 EUR

02 Shk 00:10 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

950 EUR

02 Shk 00:03 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

980 EUR

02 Shk 00:03 Qen , Tiranë

Pomeranian boo shitje ⭐ Tirane ⭐

980 EUR

01 Shk 23:51 Qen , Tiranë

Pomerian boo shitje ••Tirane ••

980 EUR

01 Shk 23:47 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

980 EUR

01 Shk 23:47 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

980 EUR

01 Shk 23:47 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Ferma Kafsheve)

01 Shk 23:44 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (100%)

980 EUR

01 Shk 23:12 Qen , Tiranë

Bichon Frise

01 Shk 23:03 Qen , Tiranë

Pomeranian Boo shitje

980 EUR

01 Shk 23:00 Qen , Tiranë

Pomerian boo shitje ••Tirane ••

980 EUR

01 Shk 22:54 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (shitje ) Tirane

980 EUR

01 Shk 22:51 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Kelysh, T'irane)

980 EUR

01 Shk 22:29 Qen , Tiranë

Pomeranian boo shitje

980 EUR

01 Shk 22:26 Qen , Tiranë

Pomerian boo

980 EUR

01 Shk 22:23 Qen , Tiranë

Pomerian boo

989 EUR

01 Shk 21:50 Qen , Tiranë

Pomeranian boo (Tirane )

980 EUR

01 Shk 21:34 Qen , Tiranë

OFERTË KELYSH YOUKSHIRE

630 EUR

01 Shk 21:24 Qen , Tiranë

SHITET KELYSH BICHON FRISE

500 EUR

01 Shk 17:43 Mace , Tiranë

British short hair

01 Shk 17:43 Qen , Tiranë

Akita japoneze

01 Shk 17:42 Qen , Tiranë

Golden retriver

01 Shk 17:42 Qen , Tiranë

Samoyede

01 Shk 17:42 Qen , Tiranë

Super akita amerikan

01 Shk 17:12 Qen , Tiranë

Pastor Belg

350 EUR

01 Shk 17:12 Qen , Tiranë

Kangal

1 000 EUR

01 Shk 15:50 Qen , Tiranë

20 .02 2023

800 EUR

31 Jan 23:50 Qen , Tiranë

Qen kelysh french bulldog

600 EUR

31 Jan 22:27 Qen , Tiranë

Labrador retriever

31 Jan 20:53 Qen , Tiranë

Cane corso

31 Jan 17:54 Qen , Tiranë

Cane Corso

31 Jan 17:54 Qen , Tiranë

Maltipoo mini Tirane

450 EUR

31 Jan 17:53 Qen , Tiranë

Bichon frise

480 EUR

31 Jan 17:53 Qen , Tiranë

Pomeranian boo kelysh

950 EUR

31 Jan 17:45 Qen , Tiranë

Cane Corso

31 Jan 14:31 Qen , Tiranë

Toy poodle Apricot

600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione