Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kasetofon - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kasetofon,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kasetofon Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Shkodër

✅��Mercedes E250 Manuale Nafte Viti 1995 Full Extra

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:24 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkodër

✅��Nissan Navara 4x4 2.5 Nafte Manuale 2008 4 Vendeshe

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 20:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Volswagen Tiguan 2.0Benzine

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 17:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Volswagen Tiguan 2.0 Benzine(Behet Gaz 100%)

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

SHITET

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Maj 10:55 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Kasetofon w204

130 LEK

23 Maj 11:35 Dyqan Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Shkodër

Kasetofon Makine

7 600 LEK

18 Maj 03:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Shitet golf5

4 300 EUR

09 Maj 22:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Vw Touran

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:47 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Shkodër

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
26 Pri 02:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

C Class Evo

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 19:26 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Shkodër

Shitet kasetofon per BMW X5

190 EUR

10 Jan 06:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Shitet Volkswagen Passat 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 12:40 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Shkodër

kasetofon w211

40 LEK

02 Jan 21:59 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkodër

Shitet ford c max automatik 2012 nafte titanium

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 08:57 Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Shkodër

Shitet makine okazion shkoder ideale per makina me qera

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
25 Dhj 13:17 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkodër

Shitet Ford C Max Ghia

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 17:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

�� Okazion Shitet Polo 1.6 Blumotion 2010

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
20 Nën 16:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 22:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

shitet ford focus 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 19:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 2.0 GTD

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 22:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

golf 5 manual ne shitje

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 19:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

shitet golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 11:46 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Shkodër

Radio CD Player Renault

20 EUR Çmimi me zbritje

09 Tet 17:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Shkodër

Shitet Mercedes-Benz ML 280 CDI

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 22:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

VW POLO

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 21:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

POLO 1.2 TDI

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 14:17 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Kasetofon antik alpha

1 EUR

04 Pri 14:37 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

SHITET FORISTRADA

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 02:58 Makina për kamping  ·  Shkodër

Rulot

11 111 111 EUR

22 Mar 08:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

SHITET MITSUBISHI 2.5 NAFT

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 20:13 Pjesë këmbimi  ·  GPS pajisje  ·  Shkodër

kasetofon 6cd Charger w204 2007-2011

200 EUR

10 Shk 20:19 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 451 800cc Passion

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Shk 22:57 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Aksesor makinash per Mercedes 190 220

200 LEK

17 Jan 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

Mercedez Bens S Clas 350 4MATIC

14 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 19:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

polo 1.2 nafte 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

Mercedez Bens S Clas 350 4MATIC

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 22:03 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Kasetofon w203

140 LEK

07 Dhj 00:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

golf 4 shitet ndrrohet

20 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Dhj 00:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

golf 4 shitet ndrrohet

20 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 23:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

golf 4 shitet ndrrohet fotot jua nisi

20 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 07:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Forde

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 17:14 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Kasetofon

7 000 LEK

06 Tet 01:16 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

Audi A6 S-Line

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes E 220

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 19:16 Të tjera  ·  Shkodër

Shitje online

2 500 LEK

22 Sht 14:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

E class 220

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kasetofon | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione