Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa letra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa letra,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pa letra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:54 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

Okazion Honda 8 vende, automat, benzin gaz

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 16:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Mercedez Benz w124

6 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Pri 08:50 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Sarandë

Bmw 640d

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Mar 18:03 Anije dhe skuterë uji  ·  Pjesë dhe pajisje  ·  Sarandë

Gomone me kallum plastike

500 EUR

09 Mar 18:22 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Sarandë

Shitet skafi pa motor&pa letra fare!

2 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 09:50 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  Yamaha  ·  VX-SPORT  ·  Sarandë

Shiten Motorra uji

36 000 EUR

04 Shk 01:46 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

Honda Odyssey 7+1 vende, benzin gaz

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Sarandë

A klas pa letra

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 16:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Sarandë

Yamaha crypton

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
23 Dhj 15:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Sarandë

Motorr 125cc

600 EUR

18 Dhj 12:19 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Sarandë

Renault Megane Kabriolet 2700€ okazion

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

Benz w210 pa letra

1 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 07:53 Makina  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Sarandë

Daihatsu

2 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Nën 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Sarandë

cls320 cdi 2007 Look cls63 amg

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 20:41 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Sarandë

Shitet skaf pa motor

3 000 EUR

03 Tet 18:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Suzuki ne shitje 700€

700 EUR

Viti: 1999
06 Gush 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Sarandë

Shitet ose Nderohet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Audi A4 benzin-gaz

1 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 18:16 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Sarandë

SHITET NISSAN NAVARA

8 300 EUR

26 Pri 15:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Sarandë

A klas pa letra automat

70 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 02:24 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Sarandë

Shitet

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 16:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Benc

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Dhj 20:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Honda

30 000 LEK

17 Nën 21:30 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

Okazion 800 euro Smart

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 15:19 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Shitet Audi A4 Quattro 3.0 Benzin+gaz 3200€

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 18:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

Shitet E270 cdi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 22:44 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Shitet Audi A4 Quattro 3.0 Benzin+gaz 2850€

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 17:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Shitet Audi A4 Quattro 3.0 Benzin+gaz 2850€

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 20:18 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Okazion pak dite shitet Audi A4 Quattro Benzin gaz 2700€

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Sarandë

Benz Mercedes 240 (makine antike 1982)

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Honda Transalp 400cc

2 000 EUR

Viti: 1998
03 Pri 19:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Sarandë

Shitet Mercedes Benz okazion w210

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 19:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Sprinter 416 / 2011/ vetshkarkuese ne te tre krahet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 21:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Shitet Mercedes Benz Avangarde

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 17:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Okazion pak dite shitet Audi A4 Quattro Benzin gaz 2900€

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Shitet Audi 3.0 quattro (4x4) benzine+gaz 3250€

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:15 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Sarandë

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 20:15 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Sarandë

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Sarandë

Shitet Beverly 250cc

1 000 EUR

Viti: 2005
27 Maj 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Sarandë

Mercedes Benz S Look 2012 AMG & NDROHET

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Sarandë

Mercedes C320 sport edition

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

E 250 i thjesht

700 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Pri 23:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Sarandë

Mercedez evo 2007 (pa taks)

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

Kamioçin mercedez benz (me letra 2 vjet pa paguar)

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 15:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Sarandë

Mercedez-benz S 320 look 2012 AMG line

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Sarandë

✅Mercedes benz B200 CDI FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Sarandë

SHITET MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI AUTOMATIK

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa letra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione