Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Krujë

Mercedes-benz

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Krujë

Mercedes benz S 3.5 Benzin 2011 lungo panoram

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Krujë

C200 benzin panoram 2011 i sapoardhur me dogan

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

E Class 220 Panoramik Evrope����

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Krujë

Mercedes-Benz ML 350 Nafte Full

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Mercedes Benz E220 dizel cupe cabrio viti2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe) 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 19:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 2800 euro

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Krujë

Mercedes-Benz w204

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 03:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe) Full opsione

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 03:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe) 2018 , Full opsi

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 03:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe) 2018 , Full opsi

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 02:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet Mercedes Benz E220 (cabriolet/coupe) 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Krujë

Mercedez-Benz

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 21:47 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Krujë

Mercedes benz E250 okaazioon 15500€

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:16 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Krujë

Sprinter

12 000 EUR

26 Mar 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Krujë

�� Mercedes Benz E class 350 nafte look 2015 ��

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 11:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 Manual 2.0 tdi ( Gjendja 10/10 ) Tip top ✨��

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
20 Mar 20:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Krujë

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 13:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedes Benz C220

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Krujë

Shitet ose ndrrohet me makine te vogel Mercedes benz sprint

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Krujë

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 14:09 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 08:05 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Pjes kembimi

11 Mar 08:03 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Mercedes benz 1.8 per pjes

08 Mar 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Krujë

Mercedes-Benz | E-Class 350

12 000 EUR

07 Mar 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Krujë

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 17:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Shitet Sprinter Mercedes Benz Okazion

4 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Shk 00:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Krujë

Okazion c klas

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Krujë

Mercedes-Benz C Class 300 Benzine

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Krujë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 08:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Krujë

Mercedes Benz 220 CDI

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 09:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 3200 euro

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 09:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 5200 euro

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione