Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Tiranë , 2662
Durrës , 1605
Vlorë , 373
Shkodër , 218
Korçë , 170
Fier , 162
Elbasan , 136
Kavajë , 104
Sarandë , 93
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Sht 19:58
Linku:
Vila , Tiranë

Shitet Vile ne Yrshek, Kashar !

310 000 EUR

01 Tet 12:54
Linku:
Vila , Kavajë

Shiten Vila 2 Kateshe ne Qerret te Kavajes

250 000 EUR


Sot 02:44 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2 kateshe, prane Spitalit, Durres

160 000 EUR

Sot 00:12 Vila , Tiranë

Shitet Vile

194 000 EUR

Online
Dje 23:27 Vila , Vlorë

SHITET VILE NE HIMARE

180 000 EUR

Dje 20:36 Vila , Tiranë

SHITET ! Vile 3 Kate HIMARE

390 000 EUR

Dje 20:34 Vila , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE OKAZION

1 100 EUR

Dje 20:28 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

1 EUR

Dje 20:26 Vila , Durrës

Shitet, Vile, San Pietro, Gjiri I Lalezit 450,000 €

450 000 EUR

Dje 20:24 Vila , Tiranë

VILA NE SHITJE NE FRESK!!

298 000 EUR

Dje 20:21 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Qerret, Durrës

650 000 EUR

Dje 20:21 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Qerret, Durrës

650 000 EUR

Dje 20:21 Vila , Durrës

Shitet Vilë

355 000 EUR

Dje 20:04 Vila , Tiranë

Shitet Vile ne Paskuqan

250 000 EUR

Online
Dje 20:03 Vila , Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Allias

155 000 EUR

Online
Dje 20:01 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe te Porsche AL

420 000 EUR

Online
Dje 20:01 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe ne Berzhit

190 000 EUR

Online
Dje 20:01 Vila , Tiranë

Shitet Vile Afer Tegut

700 000 EUR

Online
Dje 20:01 Vila , Tiranë

Shitet Vile 4 Kateshe te Siri Kodra

600 000 EUR

Online
Dje 20:00 Vila , Kavajë

Shitet Vile Individuale, Qerret

500 000 EUR

Dje 20:00 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe ne Fresk

399 000 EUR

Online
Dje 19:59 Vila , Tiranë

Shitet Vile 2 Katesh ne Vore

230 000 EUR

Online
Dje 19:59 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 kateshe Tegut

1 100 000 EUR

Online
Dje 19:56 Vila , Tiranë

SHESIM VILE LUKSOZE

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione