Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qerret - Vila Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 80
Kavajë , 34
Tiranë , 14

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qerret,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qerret Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 12:54
Linku:
Vila , Kavajë

Shiten Vila 2 Kateshe ne Qerret te Kavajes

250 000 EUR


Dje 20:21 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Qerret, Durrës

650 000 EUR

Dje 20:21 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Qerret, Durrës

650 000 EUR

Dje 20:00 Vila , Kavajë

Shitet Vile Individuale, Qerret

500 000 EUR

Dje 16:47 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

250 000 EUR

Dje 16:44 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

300 000 EUR

Dje 16:36 Vila , Durrës

Shitet, Vile Me Pishine, Kompleksi Diell, Qerret

500 000 EUR

Dje 15:48 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

Dje 14:50 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

Dje 14:48 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI DHE TOKE NE QERRET ANES RRUGES!

160 000 EUR

Dje 14:34 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE QERRET !

800 000 EUR

Dje 13:57 Vila , Durrës

Shitet, Vile me Pishine, Kompleksi Diell, Qerret

500 000 EUR

Dje 12:33 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

1 EUR

Dje 11:46 Vila , Durrës

SHESIM VILE + GODINE NE QERRET !

625 000 EUR

Dje 11:41 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

Dje 11:15 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

250 000 EUR

Dje 11:13 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

300 000 EUR

Dje 11:07 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Qerret, Durrës

650 000 EUR

Dje 11:06 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

250 000 EUR

Dje 11:00 Vila , Durrës

Shitet, Vile Me Pishine, Kompleksi Diell, Qerret

500 000 EUR

Dje 08:01 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE QERRET!

950 000 EUR

01 Tet 12:54
Linku:
Vila , Kavajë

Shiten Vila 2 Kateshe ne Qerret te Kavajes

250 000 EUR

30 Sht 14:31 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

250 000 EUR

30 Sht 10:28 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

30 Sht 10:07 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

300 000 EUR

29 Sht 16:05 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

4 000 000 EUR

29 Sht 15:39 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

27 Sht 21:07 Vila , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE QERRET

350 000 EUR

27 Sht 09:33 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

300 000 EUR

25 Sht 13:07 Vila , Durrës

Shitet Vile 2-Kateshe + Pishine Qerret Durres

250 000 EUR

25 Sht 10:50 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

250 000 EUR

24 Sht 21:45 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

300 000 EUR

23 Sht 10:22 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

400 000 EUR

18 Sht 21:45 Vila , Durrës

SHESIM VILE + GODINE NE QERRET !

625 000 EUR

14 Sht 05:50 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE DY-KATESHE NE QERRET!

16 000 EUR / muaj

05 Sht 17:16 Vila , Durrës

Shitet, Vile Me Pishine, Kompleksi Diell, Qerret

500 000 EUR

02 Sht 15:50 Vila , Kavajë

SHITET VILE LUKSOZE NE QERRET

395 000 EUR

02 Sht 15:45 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

01 Sht 18:55 Vila , Durrës

SHITET VILE LUKSOZE NE QERRET

395 000 EUR

30 Gush 09:36 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

29 Gush 09:03 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Qerret, Durrës

650 000 EUR

26 Gush 10:41 Vila , Durrës

Shitet, Vile, Qerret, Durres 410,000 €

410 000 EUR

24 Gush 09:17 Vila , Durrës

Shitet, Vile Me Pishine, Kompleksi Diell, Qerret

500 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qerret | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione