Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me qera - Vila Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 144
Durrës , 12
Vlorë , 4
Korçë , 2
Lezhë , 2
Elbasan , 1
Kukës , 1
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me qera,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina me qera Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:06 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, Rruga Bardhyl, Tiranë

1 300 EUR / muaj

Online
Sot 13:47 Vila , Tiranë

Qera Vile 4 Katshe te Kopeshti Zologjik

3 500 EUR / muaj

Sot 13:46 Vila , Tiranë

Shitet Vile 4 Kateshe te Siri Kodra

600 000 EUR

Sot 09:43 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

1 EUR

Dje 16:54 Vila , Tiranë

Tirane, Jap me Qera Vile 2 Katshe , 160 m² 800 Euro ,FARKE

800 EUR / muaj

Dje 15:58 Vila , Tiranë

Vile me Qera Rruga Bardhyl Tirane

1 300 EUR / muaj

Dje 14:32 Vila , Tiranë

Vile 2-kateshe me Qera Rruga Bardhyl

1 300 EUR / muaj

Dje 14:05 Vila , Tiranë

Qera, Vilë 3 Katëshe, 800 Euro,Qytet Studenti, Tiranë.

800 EUR / muaj

25 Sht 13:08 Vila , Durrës

Shitet Vile Gjiri Lalzit Durres

500 000 EUR

25 Sht 13:07 Vila , Durrës

Shitet Vile 2-Kateshe + Pishine Qerret Durres

250 000 EUR

25 Sht 13:06 Vila , Durrës

Shitet Vile Valamar Gjiri Lalzit .

670 000 EUR

22 Sht 13:42 Vila , Tiranë

JEPE ME QERA AMBIENT PER ZYRA/HOTELE

7 000 LEK / muaj

18 Sht 09:41 Vila , Durrës

Okazion Shitet Vile Dyshe Gjiri Lalzit Durres

355 000 EUR

15 Sht 16:30 Vila , Tiranë

Vile me qera ne Farke , per banim ose biznes

1 000 EUR / muaj

13 Sht 18:36 Vila , Tiranë

Vilë me qera ne Farkë

1 700 EUR / muaj

09 Sht 09:46 Vila , Durrës

Shitet, Vile Dyshe Me Pishine, Te Gjiri I Lalzit, Perla Reso

700 000 EUR

05 Sht 16:45 Vila , Tiranë

Jepet vile 4 kateshe me qera ne Fark

1 500 EUR / muaj

29 Gush 21:19 Vila , Tiranë

Qera, Vilë 2 Katëshe, Farkë, Tiranë.

800 EUR / muaj

26 Gush 11:47 Vila , Durrës

Shitet Vile 2-Kateshe + Bar Kafe Durres

170 000 EUR

07 Gush 13:45 Vila , Durrës

Shitet Vilë Qerret Durrës

650 000 EUR

05 Gush 15:01 Vila , Tiranë

( A) �� SHITET VILA 379M² , VILAT GJERMANE!

700 000 EUR

28 Korr 18:55 Vila , Tiranë

Jepet Vile me qera ne Ali dem

1 000 EUR

Numri i dhomave: 7
10 Korr 13:51 Vila , Tiranë

Ofrohet Vile me Qera tek VIlat Gjermane

3 000 EUR / muaj

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina me qera | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione